Yaşam alanlarınızda ve ticari mekanlarda kullandığınız tüm Kombi petekleriniz için Petek Temizleme İstanbul hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Bir çok hande çeşitli petek ve ısınma sorunları bulunmata ve yaşanmaktadır.  Kalorifer peteklerinin içinde geçen su yavaş yavaş kir ve tortu bırakmaktadır. Bu kir ve tortular peteğin alt kısmına çökmekte ve sağlıklı su dolaşımını engellemektedir. Bu da hem ısı kaybı hemde daha fazla doğalgaz yakıtı kullanılması demektir. Bu sebeple düzenli bir şekilde petek temizliği yaptırmalı ve belli aralıklarla peteklerinizi kontrol ettirmelisiniz.

Profesyonel ve Uzun ömürlü Petek Temizleme İstanbul

Petek Temizliğine gereken önem verilmediği takdirde, peteklerinizin tamamen kullanılmaz hale gelmesine ve hurdaya çıkmasına bile sebep olunabilir. Bu da sizin için daha çok masraf ve uğraş demek olacaktır. Petek Temizleme işlemini özellikle kış ayları gelmeden, soğuk havalar bastırmadan kısacası peteklerinizi kullanmadan önce yaptırmalısınız. Zamanında yaptıracağınız petek temizleme, sizi ısı kaybı ve maliyetli yakıt tüketiminden kurtaracaktır. Petek Temizliği sağlıklıdır ve tamamen sizlerin ekonominizi düşünerek yapılan bir işlemdir. Petek Temizliğievinizde ve işyerinizde daha sağlıklı şartlar altında ısınmanızı ve hayatınızı sürdürmeniz için yapılan bir işlemdir.

Petek Temizliği İstanbul Servisi

Kalorifer peteklerinin ısınmasını sağlayan su zaman içinde kir ve kireçlenmelere neden olur. Buda ısınma sisteminden istediğiniz sonucu alamama gibi olumsuz olaylara gebe bırakabilir. Radyatör temizliğiyapılmayan ısınma sistemleri işlevini her kullanıldığı gün işlevini yitirirken sizede maddi acıdan külfetlere neden olmaktadır. Peteklerin alt tarafları gayet iyi ısınmakta, fakat üst taraflar az ya da hiç ısınmıyor sağlıklı bir ısı alamıyorsunuz ve bunu sebebini merak ediyorsunuzdur. Bunu tek bir sebebi var demek yanlış olur ama önemli bir ihmalin sonucu petekler bu duruma gelmiş olabilir bu sebep teknik veya işçilik hataları dışında bakımsız geçen yılların ardından peteklerde oluşan kir, pas ve kireç tortularıdır yani petek temizliğinin yapılmamasıdır. Petek Temizliği öncesinde kombide ve tesisatta her hangi bir problem yoksa 2 yıldan uzun süredir petek temizleme işlemi yapılmıyorsa, kesinlikle kimyasal kullanılarak yapılan petek temizleme işlemini yaptırmalısınız. Petek temizliği, kalorifer tesisatının ve peteklerin bakımı anlamını taşır ve ısınma için önemlidir.

Tasarruf için Peteklerinizi Temizletiniz

Tesisat bakım işlemi yapıldığında, ısı kaybı ve doğalgaz faturasında ki maliyet kayıplarını fark edeceksiniz. Petek Temizliği işleminde kullandığımız bu kimyasal ilaç, kalorifer sistemi ve donanımı için özel olarak geliştirilmiş olup kesinlikle kalorifer sistemine zarar vermez aksine sistemi koruyucu özeliği vardır. Kaliteli bir servis anlayışı ile uzun ömürlü kalıcı bir hizmet sunmak Tesisat merkezi ekibi müşteri memenuniyeti için 20 seneye aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Petek temizleme dışında her tesisat işleriniz için sizin yanınızda olan Tesisat merkezi çözüm odaklı hizmetleri ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

KaydetKaydet