Petek lerinizin ısısı aynı değil odadan odaya değişiyorsa artık peteklerinizin temizlik vakti gelmiş demektir. Petek Temizleme Makinesi ile  petek temizliği, hava basıncının düşürülmesi ve diğer hassas yöntemler için en iyi çözüme firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Kombi ve petek temizliği yaptırarak  hem soğuk kış aylarında tasarruf yaparak faturalarınızın fiyatlarını düşürücek hemde peteklerden daha iyi verim almanızı sağlamış olucaksınız. Peki bunları yaptırırken nasıl ve ne şekilde yaptırmamız gerekiyor.? Elle, hortumla eski tip yöntemlerle petek temizleme yapmıyor teknolojinin bu alanda en üstün cihazları ve robot makinaları ile sizlere servis desteği veriyoruz.

Temizlenemeyen Petekleri Dert Etmeyin

Zamanında yapılmayan petek bakımı ve temizlik aşamalarından dolayı  petekler kullanamayacağınız ve verim alamıyıcağınız duruma gelebilir.Artık kullanılan ekipmanlar sayesinde bu durumlarda ortadan kalkmış oluyor. Kombi Petek Temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır. Peteğin yada farklı bölgelerin kırılıp parçalanmasına izin verilmeden uygulanan bu yöntemlerin sonunda peteklerinizin ilk günkü kadar kaliteli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasının sağlanması sadece petek temizliği nasıl yapılır  işlemleri ile değil her sorunun profesyonel bir şekilde giderilmesini sağlayan firmalar ile olmaktadır.

Bu gibi konularda var olan sorunların giderilmesi konusunda firmamız tarafında en etkili çözümlerin oluşturulması için yurt dışında özel olarak üretilen ve her açıdan kolaylık sağlayan cihazlar ve kullanılan solüsyonlar ile kombi peteklerinin havası nasıl alınır gibi sorunlar ile uğraşmadan en etkili şekilde bütün problemlerin giderilmesini sağlayan en kalıcı işlemlerinde yapılmasını sağlayabilirsinizTemizleme Servisi olarak bütçenize uygun en makul fiyatlarda ücretlendirme yapılmaktadır. Güncel fiyat bilgisini öğrenmek için telefon ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Makinasıyla Temizlik Nasıl Yapılır

Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği ve motor bloğ’u su kanalları ; demir, bakır ve plastik boruların temizliğinde Petek Temizleme makinemiz ile sorunsuz işlem yapabilirsiniz. Petek temizleme makinası kullanılan vanalarla sistemde dolaşan sıvının geri depoya gelmesi önlenmiştir ve motor sesi makine kabini sayesinde min. seviyeye indirilmiştir.

Kombideki gidiş dönüş hortumları sökülür ve makinanın hortumları bağlanarak yapılan işlem sonrasında temizlem işlemine başlanır ve Sistem temizlendikten sonra makinanın deposu boşaltılır ve temiz su doldurulur. Temiz su ile sirkülasyon yapılır ve işlem sonlandırılır.