1992 Yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi petek temizleme firması olarak gelişen teknoloji sayesinde edindiği ekipmanlarla profesyonel petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek Temizleme Nasıl Yapılır? sorusu bir çok kullanıcı ve tüketici tarafından sürekli ilk sorulan ve merak edilen bir konudur. İşinin erbabı tesisat ustalarımız bu alanda titizlikle petek temizleme çalışmaları yürütmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin havasını alıp içindeki suyu değiştirmek değildir. Petek Temizleme Kimyasalı kullanılmalıdır. TSE onaylı ürünler ve en iyi ekipmanla yaptığımız işlemden sonra ısınma sorunlarınız ortadan kalkmış olacaktır.

Neden Petek Temizleme Yaptırmalısınız ?

– Petek içlerindeki tıkanıkları açmak için,

– Evinizi daha az enerji harcayarak ısıtmak için,

– Peteklerinizi daha uzun yıllar kullanabilmek için,

– Kombinizi daha uzun yıllar kullanabilmek için,

– Isınma sorunlarınızdan kurtulmak için,

– Daha az doğalgaz sarf ederek çevreye katkı sağlamak için

Periyodik petek temizliği yaptırınız

Peteklerinizi periyodik olarak temizletmelisiniz. Petek temizleme işlemi içinödeyeceğiniz bütçeyi 1 yılda doğalgaz faturalarınızdaki %30’lara varan düşüş sayesinde geri kazanmış olacaksınız. Petek Temizliği basit bir işlem değildir. İşlem sırasında kombi bakımınızda ücretsiz olarak yapılmaktadır. Her firmaya itibar etmeyiniz. Petek Temizleme fiyatını sizlere düşük olarak veren firmalar bu işlemi 30 dakika gibi bir sürede tamamlamaktadır. Standart 3+1 dairede ortalama 7 adet petek bulunmaktadır. Petek temizliğinin süresi ortalama 2 saattir.

Petek Temizleme Aşamaları;

İlk olarak tesisatınızdaki su boşaltılır, ardından petek temizleme makinası kimyasal ile temiz su doldurulur. Bu su peteklere ve tesisata pompalanır. 1 Saate yakın tesisatınızda ve peteklerde ilaçlı su bekletilir. Ardından petekler tekrar boşaltılır. Kombi bakımınız yapılır ardından peteklerdeki ve kombideki su tamamlanır. Petek havalarınız alınarak işlem ortalama 2 saat içerisinde bitirilmiş olur.

Kombi petek temizleme hizmetini Tufan Tesisat’dan güvenle alabilirsiniz. Firmamız bu hizmet sonrasında size 2 yıllık garanti belgesini teslim eder. Bu süre zarfında yaşayacağınız sorunlarda firmamız arayarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Sizde konusunda uzman kişilerden hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda yerden ısıtma sistemlerininde temizliği konusunda sizlere hizmet vermektedir.